Konya Lamine Diş Kaplama & Fiyatları 2021

Konya Lamine Diş Kaplama & Fiyatları 2021
Konya Lamine Diş Kaplama & Fiyatları 2021

Konya Lamine Diş Kaplama

Gülüş tasarımı; sağlıklı ve güzel diş sahibi olmak isteyen kişilere yapılır. Dişteki çatlaklar, renk değişimleri, diş yüzeyinde oluşan bozukluklar, diş kırıkları ya da dişler arası boşluklar Konya porselen diş kaplama tedavisi ile giderilebilir. Bu tedavi dişlerinizi güzelleştirdiğinden gülüş tasarımı grubuna girer. Dişte yapılan lamina kaplama; kişinin dişleri üzerine çok az bir törpüleme yapılarak uygulanan kaplama çeşididir. Dişin üzerinde çok az törpüleme yapılması asıl dişi koruyucu etkidedir. Bu işlemde sağlam dişe ince bir tabaka ile kaplama yapılır.

Konya Lamine Diş Kaplama & Fiyatları 2021

Lamine Diş Kaplama Uygulamaları

Lamina kaplama uygulamaları; kaplama yapılacak dişlerin sayısına ve diş sorunlarına göre değişir. İşlem yapılırken ilk olarak hastaya lokal anestezi verilir. Daha sonra uygulama yapılacak dişlere törpüleme yapılır. Törpülemenin ardından kaplama için dişlerin ölçüsü alınır. Ölçü alındıktan sonra törpülenen dişlerin kaplamaya hazır olması için bir süre beklenir. Bu süre genellikle bir haftaya kadar uzayabilir. Dişler ve ölçüye göre uygulanan kalıplar hazır olunca ilk olarak prova yapılır.

Randevu Al

Lamine Diş Kaplama Hakkında Daha Fazla

Konya lamine diş kaplama olarak mutlaka kaplamaların renginin ve yapısının dişlere uyumlu olup olmadığına bakmaktayız. Hasta ile diş hekimi muayenede anlaştıktan sonra kaplamanın yapıştırılması aşaması başlar. Lamina diş kaplama yapıştırması genel olarak iki saat kadar sürer. Bu tedavi kısa sürse de bir ömür kalıcı olacak bir tedavidir. Dişler kolay kolay renk değişimine aşınmaya uğramadığından hasta ömür boyu kullanabilir.