Konya Diş Hekimi - Diş Hekimleri Konya - Konya Diş doktorları 2021

Konya Diş Hekimi

Konya Diş Hekimi Sema Koyuncu
Konya Diş Hekimi Sema Koyuncu

Konya Diş Hekimi olan Sema Koyuncu aynı zamanda bir Ortodontist’dir. Dişlerin hem sağlık açısından hem de estetik açısından önemi büyüktür. Ağız ve diş sağlığını korurken etkili tedavilerin uygulanması, uygun ilaçların kullanılması ve istenilen sonuca ulaşılması iyi bir diş hekimi ile mümkündür. Diş hekimi, ağız ve diş sağlığındaki her türlü hastalığın teşhisi, tedavisi ve önlenmesi alanında uzmanlaşmış olan doktordur. Diş hekimleri birbirinden farklı ağız ve diş hastalıklarının tedavisi için alanlara ayrılmaktadırlar. Hastanın şikâyet ve belirtileri üzerine doğru ağız ve diş sağlığı bölümünde doğru tedaviyi görmesi çok önemlidir. Konya diş hekimi konusunda kliniğimiz güvenebileceğiniz bir yerdir. Konya Diş hekimleri uzmanlık alanlarını aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

 

Konya Diş Hekimi - Ortodontist- Ortodonti

Konya Ortodonti uzmanları arasında olan Sema Koyuncu, 10+ yıllık tecrübesiyle yamuk diş problemlerinizi diş teli aracılığıyla tedavi etmektedir.

Ortodontistler, diş ve çene uyumsuzluklarını inceleyen diş hekimleridir. Dişlerin diş etlerindeki düzgün dizilimi, damak ve çenenin uyum içinde çalışması gibi tedavileri gerçekleştirirler. Ortodonti bölümü doktorları, kalıtsal olan ya da kalıtsal olmayan çene, diş ve damak problemlerine çözüm üretirler. Diş teli tedavisi gibi yöntemler ortodontistler tarafından uygulanır. Dişlerde yamukluk, ağzın düzgün kapanmaması gibi şikâyeti olan hastalar ortodonti kliniğine başvururlar.

konya diş hekimi
konya diş hekimi

Konya Diş Hekimleri - Endodontist - Endodonti

Endodontistler, dişin içindeki sorunları inceleyen diş hekimleridir. Dişlerde iltihap, enfeksiyon, çürük gibi konuların tedavisini sağlarlar. Kanal tedavisi gibi tedaviler endodonti kliniğinde gerçekleştirilir. Dişlerinde ağrı, çürük problemi olanlar endodonti kliniğine başvururlar. Kliniğimizin Konya diş hekimi kadrosunda yer alan hekimlerimize ve endodonti bölümüne gönül rahatlığı ile danışabilirsiniz.

Konya diş hekimi Ahmet Dikici ile iletişime geçmek için buraya tıklayınız: https://ahmetdikici.com.tr/

Randevu Al

Konya Diş Hekimi Hakkında Daha Fazla

Çocuk diş hekimi (Pedodontistler), çocukların ağız ve diş sağlığı hakkında çalışmalar yapan diş hekimleridir. Çocukların çürük dişleri, süt dişleri, çıkmayan dişleri, diş ağrıları gibi konularla ilgilenirler. 0-12 yaş arası çocuklarla ilgilenirler. Çocukların diş ve diş etlerindeki kalıtımsal sorunlar pedodonti kliniğinde tedavi edilir. Diş hekimliğindeki tüm tedavileri çocuklara uygun bir şekilde uygulayabilirler.

Periodontistler, diş etlerindeki ve çene kemiklerindeki sorunları inceleyen diş hekimleridir. Diş etlerinde gingivitis, diş eti çekilmesi gibi konuların tedavisini sağlarlar. Diş eti kanaması ve diş ağrısı şikâyeti olan hastalar periodonti bölümüne başvururlar. Kalıtsal ya da çevresel faktörlerle diş etlerinde ve çene kemiklerinde meydana gelen hastalıkların tedavi edilmesi periodontist tarafından gerçekleştirilir. Periodontik hastalıklar için de Konya diş hekimi kadromuzda yer alan uzman periodontistlerimizden bilgi alabilirsiniz.