Kısaca Ben..

Konya Diş Hekimi Sema Koyuncu

SEMA KOYUNCU

KİMDİR?

İlk, orta ve lise öğrenimini Konya’da tamamlayan Uzm. Dt. Sema Koyuncu lisans eğitimine Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde devam etmiştir. Lisans eğitiminin ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde önce Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine, ardından Ortodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. Doktora ve uzmanlık eğitimi boyunca birçok yurt içi ve yurt dışı kongreye katılmıştır.

ORTODONTİ İLGİSİ

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur. Tezinde “Çekimli hastalarda piezosizyon yönteminin tedavi süresine etkisini” araştırmıştır. Hızlı ortodontik tedavi, ortognatik cerrahi, lingual ortodonti, pembe ve beyaz estetik ilgi alanlarıdır.

SEMA KOYUNCU

SOSYO - KÜLTÜREL

2019 yılında Dentova Estetik Diş ve İmplant Merkezi ailesinin üyesi olmuştur.
Evli ve iki çocuk annesidir. Lisanslı voleybol hayatına sakatlık sonrası ara verip yüzme sporuna gönül vermiştir.

MESLEK ETİĞİ

Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, . Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak. Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.